ANKARA’DAKİ EN İYİ SKOLYOZ TEDAVİ YERİ

ANKARA’DAKİ EN İYİ SKOLYOZ TEDAVİ YERİ

ANKARA’DAKİ EN İYİ SKOLYOZ TEDAVİ YERİ

 

Ankara’daki en iyi skolyoz tedavi yeri olan omurga sağlığı ve skolyoz okulumuzda, skolyoterapistlerin yer aldığı skolyoz alınında 100 saatlik profesyonel eğitim alınan gerek yetişkin gerekse ergem skolyozlulara özel skolyoza amaçlı hareketlerle insanların yaşam kalitesini yükseltmek için geldikleri bir yerdir. Skolyoz tedavisinde 3 boyutlu skolyoz egzersizlerinin tamamen mükemmel olduğuna inanıyoruz. Sizi omurga sağlığı merkezimize davet ediyoruz.

 

Ankara’daki en iyi skolyoz tedavi yeri olan omurga sağlığı merkezimiz, aydınlık ve tam donanımlı bir skolyoz okuludur. Burada, yaşamı değiştiren bir yolculuğa gerçekten hazır olanlara özel ve gruplar halinde sınıfları öğretiyoruz. skolyoterapistlerimiz işinde uzman, bağımsız profesyonellerdir. Ergen skolyozluların ve yetişkin skolyozluların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan özel bir egzersiz hazırlama konusunda uzmanlardır. Yaralanmaların veya etkin olmayan bir yaşam tarzının üstesinden gelmek için çalışanlarımızı gönülden kucaklıyoruz. Çalışanlarımıza yenilikçilik ve yaratıcılık konusunda talimat veriyor ve her sınıfı benzersiz, zorlu bir deneyim haline getirmek için işe yarayan ve çeşitlilik katan klasik skolyoz egzersizleri yerine 3 boyutlu skolyoz egzersizleri için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Antrenmanınızı ciddiye alıyoruz ama aynı zamanda eğlenmeyi de seviyoruz. Ankara’daki en iyi skolyoz tedavi yeri olan omurga sağlığı merkezimiz ve skolyoz okulumuz şunları sunmaktadır:

-Birebir dersler için özel bir skolyoz okulu.

-Skolyozlu kişiye göre detaylı değerlendirmeler ve kişiye-skolyoza özel egzersiz

-skolyotik omurgaya sahip her bireyin 3 boyutlu skolyoz egzersizinden hem zihinsel hem de fiziksel olarak rahatlamasını, odaklanmasını ve en iyisini elde etmesini sağlayan zarif bir iç tasarım.

Normal skolyoz egzersizleri sizin yerine artık 3 boyutlu skolyoz egzersizlerini kişiye özel olarak hem pilates alet ve ekipmanlarını kullanarak hem de stall bar kullanarak çok detaylı bir antrenman methodu sunuyoruz. Ankara’daki en iyi skolyoz tedavi yeri olarak ankaralılara 3 farklı subemizde skolyoz tedavisi yapıyoruz.

Enter your keyword