SKOLYOTERAPİ 3 BOYUTLU SKOLYOZ EGZERSİZLERİ YAPANLAR

SKOLYOTERAPİ 3 BOYUTLU SKOLYOZ EGZERSİZLERİ YAPANLAR

skolyoterapi 3 boyutlu skolyoz egzersizleri, skolyoz egzersizlerini ve çeşitli fizyoterapi yöntemlerinin birleştirildiği skolyozlu kişilerie özel kullanılan bir egzersiz yöntemidir. Skolyoterapi 3 boyutlu skolyoz egzersizleri, bu egzersizlere vücudun belirli alanlarını hedef alan hareketler yaparken direnç ekler. Bu ilave direnç katmanı zorlu bir antrenman yapar ve dayanıklılık, esneklik, core stabiliizasyon gücü ve duruş geliştirmeye yardımcı olur.

çocuklarda skolyoz egzersizi

Skolyoterapi 3 boyutlu skolyoz egzersizleri yapanlar, egzersizleri “çekirdek” karın kaslarını eşit şekilde güçlendirmeye yardımcı olur, böylece iyi bir duruş elde etmek için omurganızı destekler ve dengeler. Çekirdek güçlü olmadığında, gövde verimli ve güçle hareket edecek kararlılığa sahip değildir. Zayıf core stabilizasyonlu bir kişi, hareket ederken omurgaya destek veya denge sağlamak için kollara, bacaklara veya sırt kaslarına daha fazla güvenebilir. Sonuç olarak, Skolyoterapi 3 boyutlu skolyoz egzersizleri yapanlar uzuvlar verimli bir şekilde hareket edemeyebilir ve sırt gerilebilir; kas dengesizlikleri, zayıf postural alışkanlıklar ve hatta skolyotik omurganın gelişimi desteleyebilir anlaması kolaydır. skolyoterapi 3 boyutlu skolyoz egzersizleri, postural dengesizlikleri, skolyozu, kas dengesizliklerini, skolyoz ameliyatı olmuş kişilerin rehabilitasyon sonrası düzeltmek için kullanılabilir.

 

skolyoterapi 3 boyutlu skolyoz egzersizleri yapanlar için düzenli 3 boyutlu skolyoz egzersizleri uygulaması, sağlıklı bir sırt ve eklem hareketliliğini sağlamanın en iyi yollarından biridir. skolyoterapi 3 boyutlu skolyoz egzersizleri müşterileri esnekliği, koordinasyonu ve dengeyi geliştirdi; daha dengeli, aerodinamik kaslar, daha az yaralanma, vücut ve ağırlığın daha orantılı bir dağılımı ve artan yükseklik ile skolyoterapi 3 boyutlu skolyoz egzersizleri güven inşa eder ve sizi diğer aktiviteleri daha iyi yapmak için motive eder.

Enter your keyword