Skolyoterapi 3 boyutlu skolyoz egzersizleri

Skolyoterapi 3 boyutlu skolyoz egzersizleri

Kötü duruş, eklemlerimizin saatlerce oturmaktan, çok uzun süre kalçaların üstünde durmak gibi strese maruz kalması durumunda ağrı ve yaralanmalara neden olabilir. Skoyloterapi 3 boyutlu egzersizleri kasları gerer ve eklemleri harekete geçirir, kas gücünü ve çekirdek stabilitesini arttırır ve böylece doğal olarak iyi hizalama ve duruş elde etmemize izin verir. Skolyoterapi 3 boyutlu egzersizleriyle kötü duruşu düzeltebilir böylece bize vücut farkındalığını öğretibilir ve sonra bize daha iyi konumlar ve hareket kalıplarını korumak için doğal güç verebilirsiniz.

Günümüzde Skolyoz sınıfları ve Skolyoterapistler bir sürü var ve bir sınıfın iyi olup olmadığını bilmek her zaman kolay değildir. Ankara’da bulunan Skolyoterapi omurga sağlığı merkezimizde  bilgili skolyoterapistlerle ve onların yöntemlerinde güvenli uygulamalarından emin olabilirsiniz tüm skolyoterapistlerimiz tanınmış ve saygın skolyoterapi skolyoz okullarıyla titiz ve kapsamlı bir eğitimden geçirilmiştir. Tüm uzmanlık ve deneyim bireysel alanları ile skolyoterapistler bulunmaktadır.

Ankara’da bulunan skolyoterapi skolyoz okulumuzla uygulanan yöntemlerin birçoğu skolyozun düzeltilmesi ile iyi hareket etmeyi öğrendikten ve eklemlerimize nazik olan duruş ve pozisyonları benimsemeyi öğrenirken sırt veya boyun veya eklem ağrısını azaltmada son derece yararlı bulmaktadır. skolyoterapist fizyoterapistler, Osteopati Hekimleri, Kiropraktörler ve doktorlar, tarafından önerilmektedir.  Ankara’da bulunan skolyoterapi omurga sağlığı merkezimizde uygulanan skolyoterapi eğitim programlarıyla skolyozlu bireylerin yada skolyozlu çocukların tüm vücudu günlük aktivitelerden ve sporlardan zevk almanıza yardımcı olur, daha kolay, daha iyi performans ve daha az yaralanma şansı sağlar. Bu yüzden birçok skolyozlu bireyler egzersiz uygulamaları 3 boyutlu egzersizlerin kritik bir parçası olarak kullanmaktadır.

Enter your keyword